Hakkımızda

Nautilus Concept, Ömer Dere tarafından Eskişehir'de kurulmuş yerel bir firmadır. 2005 yılında ilk mağazamızı açtık ve şehirde kısa sürede bilinen bir marka haline geldik.  Halihazırda sektörde 10. yılını geride bırakan firmamızın şehrin en hareketli yerlerinden biri olan Doktorlar Caddesi’nde üç perakende satış mağazası bulunuyor. 2015 Ağustos ayında ise Avrupa’nın gözde şehirlerinden Prag’da yeni mağazamızla büyük beğeni aldık.
Yenilikçi bakış açısı ile kurulan e-ticaret sitemizin temelleri 2013 yılının son çeyreğinde atıldı. Kadın ve erkek aksesuarına dair ürünlerin yer aldığı sitemizin mottosu, tüketicinin son trend ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilmesidir.
Kadın  & erkek takı ve aksesuarında hem zengin hem de sürekli yenilenen 10.000'den fazla ürün çeşitliliğine sahip olan sitemizde yer alan ürünlerin büyük bir kısmı yurtdışından özenle incelenip, seçilerek getirilirken, bir kısmını ise kendi imalat atölyelerimizde üretiyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz her kesime hitap edebilmesini kolaylaştırmıştır.
Nautilus Concept olarak şimdiden gözde bir takı&aksesuar sitesi haline geldik. Gelecekte de , nautilusconcept.com olarak bu yolda emin adımlara ilerlemeye devam ediyoruz.
İletişim:
 
Adres: Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cd. No:44/1 Çolpan Apt. Eskişehir
Tel: 0 222 220 00 40 
E-mail:  iletisim@nautilusconcept.com
 

  • 200 TL VE ÜZERİ -ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE - ÜCRETSİZ İADE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 Nautilus Concept. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.